Renu Advanced 360ml

Máme skladom ihneď k odoslaniu
Viacúčelový roztok ReNu Advanced je určený pre starostlivosť o všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových. Roztok ReNu Advanced sa vyrába pomocou … Čítať viac
12,00 €
ks

Popis produktu

Viacúčelový roztok ReNu Advanced je určený pre starostlivosť o všetky druhy mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových. Roztok ReNu Advanced sa vyrába pomocou pokročilej technológie, ktorá ponúka jedinečné dezinfekčné vlastnosti a zároveň poskytuje vynikajúce pohodlie pri nosení šošoviek.

ReNu Advanced je univerzálny roztok, ktorý čistí, dezinfikuje, ošetruje a odstraňuje z šošoviek bielkovinové usadeniny. Je tiež ideálny na oplachovanie a uchovávanie kontaktných šošoviek. Disponuje exkluzívnym trojitým dezinfekčným systémom, ktorý ničí až 99.9 % testovaných baktérií. Zvlhčujúca látka obsiahnutá v roztoku poskytuje až 20 hodín vlhkosti pre celodenný komfort.

Návod na použitie:  

Na každú stranu povrchu šošovky aplikujte aspoň 3 kvapky roztoku ReNu Advanced a jemne čistite po dobu 20 sekúnd.
Každú stranu šošovky dôkladne opláchnite roztokom ReNu Advanced po dobu 5 sekúnd.
Vyčistené kontaktné šošovky vložte do puzdra na šošovky a naplňte ho čerstvým roztokom ReNu Advanced. Šošovky nechajte ponorené najmenej 4 hodiny. Používajte čerstvý roztok, použitý roztok z puzdra na šošovky vždy vylejte.

Parametre

Top