Dioptrické okuliare

Dioptrické okuliare od naozajstných optikov aj online. Okuliare sa skladajú z dvoch základných komponentov. Okuliarový rám a okuliarové šošovky (sklá). Ich kvalitné zhotovenie si vyžaduje roky vzdelania a hlavne praxe.

Niesme zasklievači kúskov plastu

Správne nastavené dioptrické okuliare, musia spĺňať rôzne parametre, či už anatomické alebo optické. Každé dioptrické okuliare starostlivo vyberáme, samy anatomicky upravujeme, aby Vám sedeli čo najlepšie.Nikto nechceme dioptrické okuliare na špičke nosa pri každom predklone respektíve “vytetované” koľajnice v spánkoch alebo otlaky za ušami.

Najskôr rozmýšľame, potom brúsime

Každú objednávku analyzujeme. Pokiaľ máme pochybnosti o správnosti zadaných dát pre dioptrické okuliare, zákazníka kontaktujeme. Radšej objednávku odmietneme akoby sme mali zhotoviť nekvalitné dioptrické okuliare. Peňažný profit nikdy nieje prioritou číslo jeden. Prvoradá je kvalita dioptrických okuliarov. Našou nočnou morou je aby  sa z našich okuliarov stalo vaše drahé ťažítko na stole. 

Nie sme povrchní predajcovia s externým skladom a sklíčkami niekde z Ázie. Dioptrické okuliare za nás nikto nevyrába. Celé zhotovenie dioptrických okuliarov prebieha v našej dielni so špičkovým vybavením. Celý proces podlieha prísnej kontrole. Netolerujeme žiadne “neviditeľné škrabance” alebo heslá typu : To si zákazník nevšimne; môže byť rád, že to má za takú cenu; veď to chcel rýchlo; kupoval to v zľave…a pod. 

Sklá v dioptrických okuliaroch

Všetky sklá v dioptrických okuliaroch sú od špičkových výrobcov - Carl Zeiss (Nemecko), Essilor (Francúzsko) a Hoya (Japonsko). Vyberáme z nich to najlepšie aby ste mali špičkové dioptrické okuliare za priaznivú cenu. Pôvod skiel v dioptrických okuliarov si viete vždy skontrolovať. Prikladáme k nim certifikát originality alebo originálne balenie s jedinečným kódom. Nesnažíme sa Vás nalákať na  až podozrivo zlacnené dioptrické okuliare a profit dobehnúť lacnými sklami. 

Ako prebieha objednávka dioptrických okuliarov online :

  1. Vyberiete si rám budúcich okuliarov
  2. Následne prejdete na výber dioptrických skiel do vašich okuliarov - s ich výberom Vám radi poradíme osobne alebo si môžete prečítať náš blog. 
  3. dioptrické hodnoty môžete vyplniť alebo nám iba poslať fotku záznamu kde sú napísané hodnoty pre vaše dioptrické okuliare. Môže to byť záznam z vyšetrenia, objednávka starých okuliarov … 
  4. Kontrola u nás - pokiaľ sa nám na hodnotách niečo nezdá, budeme vás kontaktovať.
  5. Následne v našej kamenej optike objednáme dioptrické sklá do vašich budúcich okuliarov a v našej dielni zhotovíme.
  6. Rámik upravíme, starostlivo zabalíme do púzdra, ktoré je vždy v cene a pošleme expresne kuriérom.
Top