Nenašli sa žiadne záznamy

Slnečné okuliare

Slečné okuliare z naozajstnej optiky teraz aj online . Všetky slnečné okuliare z našej opnuky, ktoré vidíte v našom eshope máme fyzicky na sklade priamo v predajni. V ponuke sa nachádzajú výhradne značkové slnečné okuliare, ktoré máme vyskúšané na vlastnej koži. Nie vždy totiž kvalitne zvučná značka skutočne odráža kvalitu slnečných okuliarov.

Značkové slnečné okuliare v OPTIKE FONTÁNA

Slnečné okuliare v našej ponuke nájdete od výrobcov : Ray-Ban, Oakley, Prada, Michael Kors, Dolge&Gabana a Vogue. Všetky pochádzajú v skutočnosti od jediného výrobcu - najväčšieho výrobcu slnečných okuliarov Luxottica. Slnečné okuliare od spoločnosti Luxottica vynikajú najmä vysokou kvalitou slnečných zorníkov. Niele u slnečných okulairov Ray-Ban a Oakley ale aj Módnych značiek slnečných okuliarov Michael Kors a Dolce&Gabana.  

Výhody nákupu slnečných okuliarov v OPTIKE FONTÁNA 

Slnečné okuliare,rovnako ako dioptrické, je potrebé pri nákupe upraviť. Nemáme externý sklad. Každé slnečné okuliare pri dodaní starostlivo kontrolujeme - anatomicky upravujeme a vyrovnávame aj tie najmenšie nerovnosti, ktoré mohli vzniknúť pri výrobe alebo doprave slnečných okuliarov z Talianska až ku nám. Túžime po tom, aby Vám slnečné okuliare sedeli čo najlepšie. Nechceme, aby Vám okuliare padali na špičku nosa respektíve “vytetovali” koľajnice v spánkoch alebo spôsobili otlaky za ušami.

100% UV ochrana v našich slnečných okuliaroch

U všetkých slnečných okuliarov je 100% UV ochrana samozrejmosťou.

Dioptrické slnečné okuliare

Pokiaľ máte záujem chrániť sa pred slniečkom a zároveň dobre vidieť u nás v OPTIKE FONTÁNA, máme ako jedny z mála optík na Slovensku profesionálny brúsny automat, ktorý má špecializovaný software a brúsne hlavice na opracovanie slnečných dioptrických okuliarov. Dokáže tak vaše dioptrie pekne “schovať” a dioptrické slnečné okuliare vyzerajú na nerospoznanie od bežných slnečných okuliarov.

“Dva krát merať, jeden krát brúsiť”

Nad každou objednávkou slnečných dioptrických okuliarov sa starostlivo zamyslíme. Zhotovenie slnečných dioptrických okuliarov má svoje špecifiká. Aj malé dioptrie môžu niekedy v slnečných okuliaroch pôsobiť veľmi zle. Pokiaľ vamy zadané dáta nebudú vyhovovať alebo by slnečné okuliare nevyzerali s dioptriami dobre, budeme Vás kontaktovať ešte pred tým, ako okuliare zhotovíme. Prioritou pre nás je dizajn a kvalita. Nerobíme zákazky za každú cenu. Slnečné okuliare, na ktoré padá prach doma na poličke, rozhodne nikoho nepotešia a my chceme mať z našej práce radosť.

Niesme povrchní predajcovia s externým skladom a sklíčkami niekde z Ázie. Dioptrické slnečné okuliare za nás nikto nevyrába. Celé zhotovenie dioptrických okuliarov prebieha v našej dielni so špičkovým vybavením. Celý proces podlieha prísnej kontrole. Netolerujeme ani tie najmenšie chybyčky. Nespoliehame sa na to, že malý škrabanec nebudete reklamovať alebo, že si ho nevšimnete.

Sklá v dioptrických slnečných okuliaroch okuliaroch

Všetky sklá v dioptrických slnečných okuliaroch sú od renomovaných výrobcov - Essilor, Hoya alebo Carl Zeiss. Vyberáme z nich to najlepšie aby ste mali špičkové dioptrické slnečné okuliare za priaznivú cenu. Pôvod skiel v dioptrických slnečných okuliarov si viete vždy overiť. Prikladáme k nim certifikát originality alebo originálne balenie s jedinečným kódom. Nesnažíme sa Vás nalákať na až podozrivo zlacnené slnečné okuliare okuliare a ukrátený zisk dobehnúť lacnými sklami.

Ako prebieha objednávka dioptrických okuliarov v OPTIKE FONTÁNA online :

  1. Vyberiete si rám budúcich okuliarov
  2. Následne prejdete na výber dioptrických skiel do vašich okuliarov - s ich výberom Vám radi poradíme osobne alebo si môžete prečítať náš blog.
  3. dioptrické hodnoty môžete vyplniť alebo nám iba poslať fotku záznamu kde sú napísané hodnoty pre vaše dioptrické okuliare. Môže to byť záznam z vyšetrenia, objednávka starých okuliarov …
  4. Kontrola u nás - pokiaľ sa nám na hodnotách niečo nezdá, budeme vás kontaktovať.
  5. Následne v našej kamenej optike objednáme dioptrické sklá do vašich budúcich okuliarov a v našej dielni zhotovíme.
  6. Rámik upravíme, starostlivo zabalíme do púzdra, ktoré je vždy v cene a pošleme expresne kuriérom.
Top