Okluzor pirát pravý

Vypredané.
Okluzor pirát (pravý) je vyrobený z jemnej látkovej plsti. Výrobok bol úspešne testovaný na stálofarebnosť, hygienickú nezávadnosť a obsah ťažkých kovov. Vyrába dielňa pre … Čítať viac
12,00 €

Popis produktu

Okluzor pirát (pravý) je vyrobený z jemnej látkovej plsti. Výrobok bol úspešne testovaný na stálofarebnosť, hygienickú nezávadnosť a obsah ťažkých kovov. Vyrába dielňa pre zdravotne postihnutých.

Použitie: Straničku okuliarov zasuňte medzi hlavnú a dekoratívnu časť. Pri posúvaní okluzora na sklo okuliarov prestrčte straničku pripraveným očkom. Nasuňte okluzor na očnicu. Sedielko prestrčte prestrihnutým otvorom. V prípade okuliarov bez sedielok prestrihnite ďalšie otvory podľa obrázku a využite šnúrku či gumičku pre uchytenie okluzora k nosníku okuliarov.

Odporúčame iba občasné jemné ručné pranie a sušenie na vzduchu. Okluzor môžete nepatrne pristrihnúť, aby čo najlepšie zakryl oko. V prípade okuliarov, u ktorých sa stranička nevlezie do pripraveného očka, odporúčame očko odpárať a prestrihnúť otvory podľa potreby. Látka z ktorej je okluzor vyrobený je z vnútornej strany opatrená antialergénnou vrstvou, ktorá zabraňuje otvoru strapkať sa a zväčšovať.

Parametre

Top