Ocuvers sprej lipostamin

Máme skladom ihneď k odoslaniu
Ocuvers spray lipostamin

Sprej na oči a očné viečka založený na lipozómoch a výťažkoch z rastlín. Práve tie pomáhajú pri liečbe alergií spôsobených peľmi, prachom a inými vonkajšími … Čítať viac
15,00 €
ks

Popis produktu

Ocuvers spray lipostamin

Sprej na oči a očné viečka založený na lipozómoch a výťažkoch z rastlín. Práve tie pomáhajú pri liečbe alergií spôsobených peľmi, prachom a inými vonkajšími faktormi. Pri pravidelnom užívaní očného spreja sa vytvára tenká ochranná vrstva na povrchu oka, ktorá ho chráni pred alergénnymi látkami.

Zloženie a obsah
15 ml očný roztok v spreji

Dávkovanie, spôsob a doba užívania
Držte sprej vo vzdialenosti asi 10 cm od oka. Nastriekajte raz alebo dvakrát na zatvorená oko. Aplikáciu opakujte podľa potreby aj niekoľkokrát denne. Pri prvom použití niekoľkokrát napumpujte, aby sa pumpička naplnila.

Vedľajšie účinky
Pri nadmernom užívaní neboli zistené žiadne vedľajšie účinky.

Predávkovanie
Neboli potvrdené žiadne prípady predávkovania.

Trvanlivosť a skladovanie
Výrobok užívajte len do dátumu spotreby uvedenom na obale. Dátum spotreby nájdete na fľaštičke vedľa symbolu presýpacích hodín. Udržujte v suchu pri izbovej teplote.

Upozornenie
Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte teplu ani priamemu slnečnému žiareniu. Nepožívajte. Nepoužívajte po dátume spotreby. Nepoužívajte pri alergiách alebo precitlivenosti na jednotlivé zložky. Nepoužívajte s vode odolným make-upom, lipozómy môžu preniesť jednotlivé zložky do oka.

Parametre

Top