Ocuvers sprej hyaluron

Vypredané.
13,00 €

Parametre

Popis

Ocuvers spray hyaluron

Sprej na zatvorené oči. Kyselina hyalurónová je prírodné mazivo, ktoré zabraňuje a zmierňuje podráždenie očí spôsobené nedostatkom produkcie sĺz alebo dlhodobým nosením kontaktných šošoviek.

Zloženie a obsah
15 ml očný roztok v spreji

Dávkovanie, spôsob a doba užívania

Sprej na zatvorené oči. Ocuvers spray je navrhnutý tak, aby sa pomaly vstrebával na povrch oka. Nechajte očné viečko zatvorené a držte sprej vo vzdialenosti asi 10 cm od oka. Nestriekajte priamo do oka! Pri prvom použití niekoľkokrát napumpujte, aby sa pumpička naplnila. Nastriekajte raz alebo dvakrát na každé očné viečko. Aplikáciu opakujte podľa potreby aj niekoľkokrát denne.

Vedľajšie účinky
Pri nadmernom užívaní neboli zistené žiadne vedľajšie účinky.

Predávkovanie
Neboli potvrdené žiadne prípady predávkovania.

Trvanlivosť a skladovanie
Výrobok užívajte len do dátumu spotreby uvedenom na obale. Dátum spotreby nájdete na fľaštičke vedľa symbolu presýpacích hodín. Udržiavajte v ohľade a v suchu. Nevystavujte teplu ani priamemu slnečnému žiareniu.

Upozornenie
Uschovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Nepožívajte. Nestriekajte priamo do oka. Nepoužívajte s vode odolným make-upom, lipozómy môžu preniesť jednotlivé zložky do oka. Nepoužívajte po dátume spotreby.
Top