OCUTEARS hydro+

Máme skladom ihneď k odoslaniu
Zdravotnícka pomôcka. Oftalmologický roztok bez konzervačných látok na báze vysokokoncentrovaného zosieťovaného hyaluronátu sodného (0,2 %).
Používa sa:
- na zmiernenie príznakov … Čítať viac
13,00 €
ks

Popis produktu

Zdravotnícka pomôcka. Oftalmologický roztok bez konzervačných látok na báze vysokokoncentrovaného zosieťovaného hyaluronátu sodného (0,2 %).
Používa sa:
- na zmiernenie príznakov suchého oka,
- pri nepríjemných pocitoch v očiach,
- na ochranu rohovky ako náhrada sľz, pričom poskytuje trvalú hydratáciu,
- na lubrikáciu očí,
- pri použití kontaktných šosoviek. 
Pomáha počas a po dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu, pobyte v klimatizovaných miestnostiach, dlhšej práci pred obrazovkou, kontakte s čistiacimi prostriedkami.
Zmierňuje tiež nepríjemné pocity po operácii oka.
Zosieťovaný hyaluronát sodný dodáva produktu vysokú viskoelasticitu a zabezpečuje vysoký stupeň hydratácie a stálosti na povrchu oka, poskytuje dlhodobú úľavu od príznakov suchého oka ako sú bolesť, pálenie, štípanie, pocit prítomnosti piesku v oku a unavené, ťažké alebo slziace oči.

Použitie:
1 alebo 2 kvapky sa aplikujú do každého oka 1x alebo viackrát denne alebo podľa pokynov lekára alebo lekárnika.
Pred otvorením fľaštičky sa umyjú ruky a počas manipulácie je potrebné dodržiavať zásady hygieny.

Upozornenie: Nepoužívajte prípravok pri alergii alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Fľašku spotrebujte do 90 dní od otvorenia. Dajte pozor, aby hrot nádoby neprišiel do kontaktu s okom. Prípravok nepite. Nepoužívajte prípravok po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale. Nepoužívajte prípravok, ak je obal poškodený. Uchovávajte mimo tepla, slnečného žiarenia, vlhkosti a dosahu detí. Uchovávajte pri teplote do 25° C. Neuchovávajte v mrazničke.

Parametre

Top