Ocutears ALO+ 10 ml

Máme skladom ihneď k odoslaniu
OCUTEARS ALO+ očný roztok, bez konzervačných látok 1x10 ml

Popis: Očný roztok bez konzervačných látok obsahujúci zosieťovaný hyaluronát sodný (0,2 %) a aloe vera (0,1 %). Používa … Čítať viac
13,00 €
ks

Popis produktu

OCUTEARS ALO+ očný roztok, bez konzervačných látok 1x10 ml

Popis: Očný roztok bez konzervačných látok obsahujúci zosieťovaný hyaluronát sodný (0,2 %) a aloe vera (0,1 %). Používa sa pri: príznakoch suchého oka, očných ťažkostiach, ochrane rohovky, zabezpečení pohodlia pri používaní kontaktných šošoviek, zmiernení nepríjemných pooperačných pocitoch v oku.
Zosieťovaný hyaluronát sodný dodáva produktu vysokú viskoelasticitu, ktorá zaisťuje vysoký stupeň hydratácie a stálosti na povrchu oka a dlhodobo uľavuje od príznakov suchého oka.
Aloe vera je známa svojimi zvlhčovacími, dekongestívnymi a lubrikačnými vlastnosťami, vďaka ktorým má roztok vyššiu hydratačnú schopnosť. Aloe vera sa tiež osvedčila ako účinná látka v prípade začervenania alebo obzvlášť citlivých očí, s vysoko zvlhčujúcim a dlhotrvajúcim ochranným účinkom. Viac na adc.sk

Použitie: Aplikuje sa 1 alebo 2 kvapky do každého oka 1 alebo viackrát denne či podľa pokynov lekára alebo lekárnika.
Pred otvorením nádoby sa umyjú ruky a pri manipulácii sa dbá na hygienu.

Upozornenie: Nepoužívajte prípravok pri alergii alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek. V prípade vážnych patológií rohovky sa pred použitím poraďte s lekárom. Fľašku spotrebujte do 90 dní od otvorenia. Dajte pozor, aby hrot nádoby neprišiel do kontaktu s okom. Prípravok nepite. Nepoužívajte prípravok po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale. Nepoužívajte prípravok, ak je obal poškodený. Uchovávajte mimo tepla, slnečného žiarenia, vlhkosti a dosahu detí. Uchovávajte pri teplote do 25° C. Neuchovávajte v mrazničke.
Forma: Očný roztok

Parametre

  • Doba použiteľnosti:
    6 mesiacov od otvorenia
  • Expirácia:
    09/2021
  • Objem balenia:
    10 ml
Top