Náplasťový okluzor Opticlude MAXI 30 ks

Skladom
10,00 €
ks

Parametre

  • Kusy v krabičke:
    30 ks okluzorov
  • Výrobca:
    3 M, Nemecko

Popis

Náplasťový okluzor je najúčinnejšiou formou oklúzie - zakrývanie očiek u detí ohrozených tupozrakosťou.
Zalepenie zdravého očka podnecuje k činnosti očko oslabené - tupozraké.
Náplasť má mikroporéznu nosnú vrstvu z netkanej textílie, ktorá umožňuje koži dýchať a normálne fungovať. Hypoalergénne adhezívum je šetrné k detskej pokožke. Stredový nelepivý vankúšik zabraňuje prilepeniu náplasti k oku.

Výhody certifikovaného nemeckého výrobku:

  • Vhodná nosná vrstva umožňuje koži dýchať.
  • Hypoalergénne adhezívum je šetrné ku koži a znižuje riziko podráždenia.
  • Nelepivý vankúšik zabraňuje prilepeniu náplasti k oku.
Očné náplasti Opticlude s hypoalergénnou nosnou vrstvou z pásky 3M ™ Micropore ™ možno ľahko nalepovať a odstraňovať s minimálnym traumatizováním kože, zatiaľ čo jedinečné samolepiace lepidlo udržuje náplasť na mieste po celú dobu nosenia. Špeciálny tvar navyše nevyžaduje žiadne ďalšie tvarovanie, prekladanie alebo strihanie. 

Použitie: 

Náplasť sa lepí priamo na suchú kožu, užšiou časťou smerom ku koreňu nosa. Oko má byť zavreté a uvoľnené. Okraj sa jemne pritlačí po celom obvode ku koži. Pokiaľ sa zachádza opatrne, je možné použiť jednu náplasť i opakovane. Akonáhle však nelepí dostatočne, je potrebné použiť novú.


Dizajn:

U menšieho (30 ks) balenie sú obrázky vytlačené priamo na okluzoru (zelený podklad s obrázkami s pirátskymi motívmi - pirát, palma, papagáj).

U väčšieho (100 ks) balenie sú okluzory v neutrálnej béžovej farbe a obrázky sú priložené. Rôzne obrázky sú na papierovom hárku, odkiaľ je možné ľubovoľne nalepiť na okluzor.


Dostupné veľkosti:

MINI: 5,0 cm x 6,5 cm
MAXI: 5,7 cm x 8,2 cm

Top