Bilosept pro 100ml

Máme skladom ihneď k odoslaniu
Jednokrokový peroxidový roztokvhodný na všetky typy kontaktných šošoviek (mäkké, tvrdé sklerálne, tvrdé korneálne i hybridné). Súčasťou balenia je púzdro s platinovým diskom ( … Čítať viac
6,00 €
ks

Popis produktu

Jednokrokový peroxidový roztok vhodný na všetky typy kontaktných šošoviek (mäkké, tvrdé sklerálne, tvrdé korneálne i hybridné). Súčasťou balenia je púzdro s platinovým diskom (katalyzátorom) a košíčky, pre vloženie šošoviek. K roztoku nie je nutné používať žiadne ďalšie tablety.

Použitie: kontaktná šošovka sa vkládá do "košíčku" na vrchnáku špeciálneho púzdra, ktoré je súčasťou každého balenia roztoku. Samotná nádobka púzdra sa potom naplní roztokom až po vyznačenú líniu a vloží vrchnák s košíčkami, v ktorých sú uložené šošovky. Vrchnák sa zaskrútkuje a postaví sa na rovnú podložku.
Pri použití peroxidového roztoku sa nevyžaduje manuálne čistenie šošoviek. Súčasťou púzdra je disk, ktorý je pokrytý vrstvičkou neutralizačné látky. Tá cez noc (počas 8 hodín) chemickou reakciou “premení” peroxidový roztok na “bežnú vodu” a šošovky môže nositeľ následne bezpečne vložiť do oka.
Vďaka tou, že samotný peroxid je žieravina, roztok nepotrebuje žiadne konzervačné látky. Cez noc je peroxid zneutralizovaný pomocou špeciálneho disku v púzdre.

 

Vďaka jednoduchému použitiu, vysokej efektivite a absencii konzervačných látok, odporúčame v našej praxi peroxidový roztok všetkým nositeľom šošoviek - vrátane mäkkých, tvrdých aj hybridných.

 

Parametre

 • Doba použiteľnosti:
  3 mesiace od otvorenia
 • Typ roztoku:
  peroxidový
 • Určenie roztoku:
  mäkké aj tvrdé šošovky
 • Výrobca:
  CooperVision
 • Webová stránka výrobcu:
 • Objem balenia:
  360 ml
Top