0,00 €
 0917 544 761          Doprava do 48 hodín           Námestie Andreja Hlinku 25/30, Považská Bystrica
 
NOVINKYVÝPREDAJNOVINKYVÝPREDAJDioptrické okuliareDioptrické okuliareSlnečné okuliareSlnečné okuliareKontaktné šošovkyKontaktné šošovkyPríslušenstvo k okuliaromPríslušenstvo k okuliaromDoplnky pre detiDoplnky pre detiRoztoky a doplnky k šošovkámRoztoky a doplnky k šošovkám
»   E-shop    »   Vyšetrenia

Vyšetrenia

Očná optika Fontána a jej zamestnanci sú špička v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Ak ste z väčšej diaľky alebo preferujete nákup online, práve pre vás sme vytvorili elektronický obchod s našim portfóliom. Dôležitou súčasťou nášho servisu nie je len prvotriedna kvalita našich rámov a celého portfólia, ale aj odborná konzultácia. Pri nákupe okuliarov z eshopu, kde pracuje len nekvalifikovaný skladník - neoptik, chýba odborná kontrola objednávky. Prečo? Okrem slnečných rámov alebo príslušenstva sme sa rozhodli ponúknuť vám aj objednávku dioptrických rámov a skiel. Odborné zhotovenie dioptrických okuliarov je však náročné. Preto by dôležitým parametrom pri vašom nákupe mal byť výber obchodu, kde si rám nechávate pripraviť. Je potrebné uvedomiť si, že vami vybraný dioptrický rám a sklíčka musia sedieť nielen z hľadiska estetiky, ale aj plnenia korekčnej funkcie. Vybrané a objednané sklíčka a ich úprava mnohokrát nezodpovedá reálne potrebám pacienta.
Zároveň - nie každý rám je vhodný na všetky typy sklíčok. Niekedy je premeranie zraku pred výrobou okuliarov nevyhnutnosťou. Aj napriek tomu, že najjednoduchšie je pre nás pripraviť vám okuliare presne podľa vašej objednávky, záleží nám na zraku našich klientov. Preto sa často stáva, že po prijatí vašej objednávky sa s vami spojíme a váš výber konzultujeme. Zatelefonujeme vám, preveríme parametre objednávky a zároveň si počas krátkej chvíle s vami prejdeme vašu chybu zraku, ktorú chcete okuliarmi kompenzovať. Opísanie hodnôt z receptu nemusí v konečnom dôsledku vášmu zraku pomôcť, ale práve naopak. Aj preto majú naši klienti pri elektronickej ojbednávke vždy nárok na vyšetrenie bezplatne. Ak ste z Považskej Bystrice alebo blízkeho okolia, radi vás aj po objednávke a pred prípravou rámov vyšetríme, aby sme si boli istí, že objednávka zodpovedá vašim reálnym potrebám. Ak je naša vzájomná vzdialenosť problémom alebo vyšetrenie nie je potrebné, zhotovené okuliare zasielame ihneď obratom.

REZERVÁCIA
VYŠETRENIA


Objednajte sa na vyšetrenie priamo v našom
rezervačnom systéme
 


O NÁKUPE


POLOHA A KONTAKTY


Adresa:

Námestie Andreja Hlinku 25/30
Považská Bystrica 017 01
Budova Považan - prízemie
(oproti zrekonštruovanej fontáne)

E-mailinfo@optikafontana.sk
Tel. č.: 0917 544 761

OTVÁRACIE/
ORDINAČNÉ HODINY


PO: 08:00 - 17:00
UT: 08:00 - 17:00
ST: 08:00 - 17:00
ŠT: 08:00 - 17:00
PI: 08:00 - 17:00
SO: zatvorené

AKCEPTOVANÉ KARTY

                   


UŽITOČNÉ ODKAZY

Obchodné podmienky
Produktové portfólio

Slnečné okuliare
Objednanie
Vyšetrenia


learn more               learn more