0,00 €
 0917 544 761          Doprava do 48 hodín           Námestie Andreja Hlinku 25/30, Považská Bystrica
 
NOVINKYVÝPREDAJNOVINKYVÝPREDAJDioptrické okuliareDioptrické okuliareSlnečné okuliareSlnečné okuliareKontaktné šošovkyKontaktné šošovkyPríslušenstvo k okuliaromPríslušenstvo k okuliaromDoplnky pre detiDoplnky pre detiRoztoky a doplnky k šošovkámRoztoky a doplnky k šošovkám
»   E-shop    »   Všetko o nákupe

Všetko o nákupe

Ako nakupovať dioptrické rámy

Ak už nosíte dioptrické okuliare, môžete si vybrať rám, ktorý sa vám páči a sklá k nemu podľa vašich doterajších korekcií. V prípade, ak chcete využi't  vyšetrenie za zvýhodnenú cenu 10 Euro, stačí, ak do poznámky k nákupu uvediete, že ste si rezerváciu cez náš rezervačný systém už spravili alebo vám máme zavolať a dohodnúť sa s vami. Pre našich zákazníkov vždy objednávku kontrolujeme, či rámy so šošovkami sedia, či je objednaná úprava možná alebo či je vhodná. V prípade akýchkoľvek pochybností sa s vami spojíme a objednávku pre istotu skonzultujeme.

Reklamačné podmienky a obchodné podmienky

Každý spotrebiteľ má nárok bez udania dôvodu odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní bez udania dôvodu. Výnimku tvoria na mieru zhotovené produkty, v našom prípade sklíčka do dioptrických rámov. Aj preto poskytujeme našim klientom nadštandardné služby spojené s kontrolou ich objednávky a vyšetrením. Chceme totiž, aby boli rámy so sklom 100% vhodné práve pre vás. Stiahnite si:

Garancia originality

V našej očnej optike garantujeme originálne výrobky renomovaných značiek. To platí nielen o dioptrických rámoch, slnečných okuliaroch, ale aj o kontaktných šošovkách,roztokoch a ostatných .
Kvalitu produktov si sami overujeme denným používaním v našej prevádzke v Považskej Bystrici a starosltivo vyberáme tie, o ktorých sme presvedčení, že spĺňajú tie najprísnejšie kritériá kvality a estetiky.
Kladieme nielen dôraz na produkt, ale aj na overených dodávateľov, ktorí nám poskytujú možnosť dohliadnuť na trasu produktu od výrobcu až k nám do optiky a k vám domov.

Vyšetrenie za zvýhodnenú cenu

Vyšetrenie zdarma poskytujú nekvalifikovaný "odborníci". Na naše vyšetrenie si rezervujeme 1 hodinu a objednanie je presne na čas. Vyšetrenie je u nás vždy spoplatnené sumou 20 Euro (v prípade vyšetrenia na okuliare). V prípade nákupu okuliarov u nás poskytujeme 50% zľavu z vyšetrenia. V našom eshope ponúkame nielen prípravu objednávky, ale aj jej kontrolu a pre zákazníkov aj meranie. Nie každý vie, aké okuliare potrebuje. V prípade vyšetrenia u nás máte záruku aj na dioptrický predpis (len v prípade ak sa okuliare zhotovujú u nás). Kedže máme všetky rámy skladom, rám si môžete aj vyskúšať a reálne uvidíme, ako vám pristane.

Doprava, platba, termíny dodania

Produkty zasielame poštou alebo kuriérom.
Termíny dodania:
  • Objednávky odosielame následujúci deň po prijatí objednávky s dodaním do 24 hodín.
  • Objednávky kompletných okuliarov (aj s dioptrami) odosielame okamžite po ich skompletovaní. V závislosti od dioptrií sa táto doba môže líšiť od 1 do 5 pracovných dní. 95% objednávok skompletujeme a odošleme do 48 hodín.

Ceny doručenia:
  • Kuriér: 3,50€
  • Balík na poštu: 2,00€
  • Cena dobierky alebo platby kartou: 0€
  • Možnosť platiť u kuriéra kartou: áno 

Všetky rámy máme skladom

Našou silnou stránkou je, že dodanie slnečných okuliarov je do 24 - 48 hodín. Všetky rámy na našom eshope máme totiž skladom. Ak nejaký rám nemáme v ponuke, znamená to, že skladom nie je. Kontaktné šošovky sú jedinou kategóriou, ktorú objednávame na základe vašej objednávky.Kontaktné šošovky putujú priamo k Vám od výrobcu z Európskeho skladu okamžite po zadaní objednávky.

REZERVÁCIA
VYŠETRENIA


Objednajte sa na vyšetrenie priamo v našom
rezervačnom systéme
 


O NÁKUPE


POLOHA A KONTAKTY


Adresa:

Námestie Andreja Hlinku 25/30
Považská Bystrica 017 01
Budova Považan - prízemie
(oproti zrekonštruovanej fontáne)

E-mailinfo@optikafontana.sk
Tel. č.: 0917 544 761

OTVÁRACIE/
ORDINAČNÉ HODINY


PO: 08:00 - 17:00
UT: 08:00 - 17:00
ST: 08:00 - 17:00
ŠT: 08:00 - 17:00
PI: 08:00 - 17:00
SO: zatvorené

AKCEPTOVANÉ KARTY

                   


UŽITOČNÉ ODKAZY

Obchodné podmienky
Produktové portfólio

Slnečné okuliare
Objednanie
Vyšetrenia


learn more               learn more